DJ CZY ZESPÓŁ MUZYCZNY ? - Koneserkapapieru.pl
16005
post-template-default,single,single-post,postid-16005,single-format-standard,theme-bridge,bridge-core-1.0.4,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

DJ CZY ZESPÓŁ MUZYCZNY ?

DJ CZY ZESPÓŁ MUZYCZNY ?


DJ CZY ZESPÓŁ MUZYCZNY ?


Co będzie lepszym pomysłem na wesele: zespół muzyczny czy nowoczesny DJ? Cóż, każdy ma na to swoją opinie. To, który rodzaj oprawy muzycznej wybierzecie, zależy tylko od Waszych preferencji muzycznych. Postaram się Wam przedstawić dwie strony Waszego wyboru.

Muzyka na żywo bądź oryginalne kawałki, które kochamy ?

Oprawa muzyczna to jeden z najważniejszych elementów przyjęcia weselnego. W końcu to muzyka buduje nastrój całego wesela i sprawia, że nie można usiedzieć. Organizując swoje wesele, dołóżcie wszelkich starań, żeby wybrać zawodowców, a Wasi goście wyszli z przyjęcia z uśmiechem na twarzy lub też nie będą chcieli wyjść. Zastanówcie się, co bardziej Wam odpowiada: muzyka na żywo, która chwyta za serca i zachwyca wszystkich swoją oryginalnością – jednak pamiętajcie, że jest i drugie oblicze. Trzeba pamiętać, że kapela nie jest w stanie zagrać wszystkiego i często zmienia aranżacje znanych numerów. Jeszcze pare lat temu zespół na żywo był „must have” na każdym weselu. Na przestrzeni lat zmieniło się to jednak na korzyść DJ-i którzy zabawiają i wykonują swoją prace naprawdę genialnie – często to właśnie on jest konferansjerem i wodzirejem całego wesela co sprawia, że goście utożsamiają się z nim na czas imprezy.

Jacy jesteście?

Wszystko uzależnione jest od tego jacy jesteście. Jeżeli lubicie nostalgiczne koncerty i dźwięki solówek instrumentów granych na żywo to macie odpowiedz. Natomiast jeżeli nie wyobrażacie sobie weekendu tańców w klubie? Zaproście DJ-a który połączy dwa pokolenia ze sobą miksując utwory. Pamiętajcie, że to Wasz ślub i to Wy macie być szczęśliwi i zadowoleni z Waszego wyboru.

Nie możemy się zdecydować?

Mamy dla Was dobrą wiadomość. Całkowita nowość i myślę fajna alternatywa dla wszystkich Par Młodych, którzy zarówno lubią spędzać czas z gitarą przy ognisku oraz czasem zrobić wypad do klubu. Muzyczna branża weselna wyszła na przeciw wszystkim tym, którzy nie mogą się zdecydować, a ich budżet nie przewiduje zaproszenie i zespołu i DJ-a.

Nowościom o której mówimy jest DJ, który współpracuje z Live Acto-wcami. Co to takiego ? Jest to DJ, który uświetnia imprezę oryginałami oraz dodatkowy element tj. wokalista, saksofonista, skrzypek czyli element muzyki na żywo co sprawia, że połączone zostały te dwa elementy. Artyści występują w bloczkach muzycznych sprawiając, że macie dodatkowy element zaskoczenia swoich gości.

Repertuar zazwyczaj można ustalić uprzednio z zespołem jak i DJ-em, wiec nie uzależniałabym wyboru od tego aspektu. Najlepiej spotkać się z wykonawcami usługi muzycznej i zobaczyć czy dobrze Wam się z nimi rozmawia i wyczuć czy to jest to.

 


Należy pamiętać o budżecie - DJ jest nie tylko tańszą alternatywą na oprawę muzyczną Waszego przyjęcia, ale również za obsługę trzeba zapłacić sali weselnej jak za zaproszonych gości.

Dzięki że czytacie 😉 


autor – Sara Kurzyńska

No Comments

Post A Comment