FORMULARZ ZAMÓWIENIA - Koneserkapapieru.pl
15680
page-template-default,page,page-id-15680,theme-bridge,bridge-core-1.0.4,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

FORMULARZ ZAMÓWIENIA

Wypełnij formularz

Prosimy o bardzo dokładne wypełnienie formularza. Prosimy zwrócić uwagę na poprawność przesyłanego tekstu (przecinki, kropki, wielkie litery itp.). Przesłane treści nie są przez nas poprawiane. Po zaprojektowaniu zaproszenia i naniesieniu tekstu projekt jest przesyłany do akceptacji. Brak błędów i literówek w tekście pozwoli nam uniknąć poprawek i przyspieszy realizację Waszego zamówienia.

Pamiętaj, że ilość zaproszeń jest przeważnie o połowę mniejsza niż liczba gości - parom wręczamy jedno zaproszenie. Warto zamówić zapasowe sztuki na „wszelki wypadek” oraz pamiątkowe zaproszenie.
Jeśli zamawiasz dodatkowe wersje językowe, podaj ich ilość dodając nawias (dodatkowa wersja językowa).
Zamówienia realizujemy wg PROJEKTU GOTOWEGO od min. ilości 25 szt. oraz wg PROJEKTU INDYWIDUALNEGO od min. ilości 50 szt.
WAŻNE! Nie wykonujemy dodruków po zrealizowaniu zamówienia. Prosimy składać przemyślane zamówienia, uwzględniające zapasowe sztuki z wykropkowanym miejscem.

RSVPMapka dojazduInfo o noclegu/poprawinachRebus weselnyZdjęcieInne

taknie

Proszę o wpisanie odmienionych i ponumerowanych nazwisk do personalizacji. Numerków powinno być tyle ile zaznaczonych zaproszeń. Prosimy o bardzo dokładne wypełnianie, gdyż przesłane treści nie są przez nas poprawiane. Jeżeli chcesz, aby przed personalizacją widniało "Sz.P." prosimy o wpisanie tytułu przed każdą personalizacją. Personalizacja gości to koszt 1 PLN/szt.

lakowana pieczęćsznureczek złoty/srebrnyinny sznureczekwstążkapiórkonit

facebookinstagrampoleceniewyszukiwarka internetowaportale ślubnegrupa na facebookuinne

Administratorem danych osobowych jest Dorota Kurzyńska prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Koneserka papieru ul. Ligonia 13, 41-600 Świętochłowice. Informuję, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zamówienia, a także, że przysługują Państwu prawa dostępu do Państwa danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji). Dane osobowe podane przez Państwa, będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usług związanych z przygotowaniem papeterii okolicznościowej, a jeśli udzielili Państwo określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, będziemy przetwarzać Państwa dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych. Każda zgoda może być wycofana w dowolnym momencie z zastrzeżeniem konieczności przetwarzania niezbędnych danych do końca okresu rozliczeniowego, nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem pod adresem: koneserkapapieru@gmail.com

Możesz również zamówić dodatki do swojego zamówienia

PRZEJDŹ DO FORMULARZA ZAMÓWIENIA DODATKÓW