Jak nie popełnić gafy w zaproszeniach ? - Koneserkapapieru.pl
29
post-template-default,single,single-post,postid-29,single-format-standard,theme-bridge,bridge-core-1.0.4,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Jak nie popełnić gafy w zaproszeniach ?

Jak nie popełnić gafy w zaproszeniach ?


JAK ODMIENIĆ NAZWISKA? KOGO WPISAĆ JAKO PIERWSZEGO ?


Często nie wiemy jak wpisać nazwiska czy jak sformułować treść. Przy wypisywaniu zaproszeń warto pamiętać o paru rzeczach. Tak więc, gdy informujecie o ślubie parę, jako pierwszą powinniście wymienić kobietę póżniej partnera.
Jeśli zapraszacie parę z dziećmi, podajcie w zaproszeniu tylko imiona dzieci. Następnie jeśli zapraszana osoba nosi podwójne nazwisko, wpiszcie jedno i drugie.
Gdy nie wiecie z kim pojawi się Wasz gość, zapytajcie go o imię i nazwisko osoby z którą chce przyjść. Warto wymienić je w zaproszeniu i umieścić na winietce zamiast określenia „osoba towarzysząca”.

Zaproszenia ślubne i tekst jest bardzo ważny, dlatego dobrze żeby nie pojawiły się w nim żadne błędy, w czym oczywiście pomożemy !

Treść zaproszenia jest ważny, ale jeszcze ważniejsze jest to, aby nie było w nim błędów !

Odmiana nazwisk to tak naprawdę indywidualna sprawa każdego zaproszonego gościa – jeżeli macie wątpliwości możecie śmiało zapytać Nas o zdanie.


autor – Sara Kurzyńska

No Comments

Post A Comment