WIANEK ZAMIAST WELONU ? - Koneserkapapieru.pl
16222
post-template-default,single,single-post,postid-16222,single-format-standard,theme-bridge,bridge-core-1.0.4,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

WIANEK ZAMIAST WELONU ?

aaaa

WIANEK ZAMIAST WELONU ?


WIANEK ZAMIAST WELONU


Wianki ślubne to nieodłączny element ozdoby dla Młodej Pani na ślub i wesele w stylu rustykalne, boho i każde, gdzie romantyczność krzyżuje się z naturą, gdzie stylizacja ślubna kocha lekkość,  naturalność i zwiewność.

Wianki ślubne nosiło się już w dawnych czasach. Nie tylko greckie boginie zakładały wieńce na swoje głowy, ale także w przypowieściach ludowych element wianków u kobiet był bardzo widoczny. Wianki noszone były symbolem niewinności.

Wianek ślubny – Czy to dobry pomysł?

Pamiętaj o jednym stylu. Wianek ślubny zdecydowanie musi być dopasowany do stylizacji ślubnej. Jeśli kochasz model sukni ślubnej typu księżniczka, cinderella  to ciężko będzie wpasować wianek w całość. Natomiast każda inna suknia ślubna, nawet krótka lekka i zwiewna, prosta czy w literę A, może pozwolić sobie na taki wianek w stylizacji. 

Wianek to świetny pomysł na dodanie lekkości i naturalności

Dzięki że czytacie 😉 


autor – Sara Kurzyńska

No Comments

Post A Comment